Якщо на початку сезону за літр цієї смачної і корисної лісової ягоди просили 100 гривень, тиждень тому - 80-90 гривень, то тепер вона коштує 60, а подекуди можна сторгуватися і за 50 гривень. Цікаво, що торік у цю пору вітамінний продукт коштував дорожче - 75-80 гривень. Це свідчить, що врожай на лісових плантаціях хороший. Хоча через…