Чотири представниці Луганської області на Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок здобули одну золоту, вісім срібних та три бронзових нагороди.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.
Софія Наумова у ваговій категорії до 45 кг виборола три срібні нагороди (ривок - 60 кг, поштовх - 71 кг,…