З 1 по 7 липня у Луцьку відбувався чемпіонат України серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років з важкої атлетики. Четверо спортсменів команди Луганської області вибороли 12 медалей.
Про це повідомляє Луганська обласна школа вищої спортивної майстерності.
Так, Софія Наумова у ваговій категорії до 45 кг посіла три перших…