Лубінець розповів, як Єрмак після звільнення з Офісу президента пропонував йому підписати «меморандум»
10 червня, 08:46
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що колишній глава Офісу президента Андрій Єрмак телефонував йому з пропозицією про співпрацю.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.