ua ru

Останні новини Луганська за сьогодні

Источник - Северодонецк online
Северодонецк online Луганская область  7 червня, 11:00

ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією

7 червня, 11:00

Щоб встигнути перереєструвати житло у встановлений окупантами термін й уникнути його «націоналізації», деякі власники нерухомості на ТОТ Луганщини починають довіряти зловмисникам, які за гроші обіцяють прискорити Зазначається, що окупанти продовжують «віджимати» житло у регіоні, і «їх цікавлять виключно квартири, які залишилися в гарному стані й розташовані у вцілілих будинках».

Щоб встигнути перереєструвати житло у встановлений окупантами термін й уникнути його «націоналізації», деякі власники нерухомості на ТОТ Луганщини починають довіряти зловмисникам, які за гроші обіцяють прискорити оформлення.

Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.

Зазначається, що окупанти продовжують «віджимати»…

Регіони сюжету

Міста Луганської області

Ще новини

Ще новини на тему

Інвестори з рф просять державні кошти на підтримку орендованих шахт у самопроголошеній «лнр». Проблему…
У самопроголошеній «лнр» суди почали приймати рішення щодо «націоналізації» покинутого житла – цим…
В окупованому Довжанську на Луганщині шахтарям не платять з березня. Про це повідомляє Луганська…
Окупанти склали черговий список «покинутого» житла у Рубіжному та Кремінній, але в цьому переліку…

Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.

Популярні новини регіонів