Одна з багатоповерхівок в окупованому Сіверськодонецьку «на папері» три роки з опаленням, а фактично ремонт там обіцяють почати через рік.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«До однієї із багатоповерхівок в Сіверськодонецьку «на папері» три роки начебто подають теплоносій. Втім, система опалення там потребує…