До роботи в лікарнях окупованої Луганщини загарбники збираються долучати випускників шкіл.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За інформацією ЛОВА, йдеться про колишніх учнів профільних медичних класів. Окупанти намагаються таким чином розв'язати проблему браку медиків.
«Однак на загальну тенденцію кадрової катастрофи…