Внаслідок ударів по критичній інфраструктурі, лівий берег столиці залишився без електроенергії. Про це у ніч проти п’ятниці, 10 жовтня, повідомив мер Києва Віталій Кличко. "Лівий берег столиці без електроенергії. Є й проблеми з водопостачанням", - написав він. Кількість постраждалих у столиці зросла до дев'яти. Тим часом…