Люди утворили пів сотні сміттєзвалищ у лісах Волині та Рівненщини
26 серпня 2023 – 21:19
З початку року на Волині та Рівненщині зафіксували 54 випадки, коли люди самовільно викидали сміття, побутові чи будівельні відходи у лісі. Про це у вівторок, 22 серпня, повідомили на сторінці Поліського лісового офісу. Випадки фіксують працівники лісової охорони та груп оперативного реагування під час щоденних патрулювань.…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.