Людей катували струмом: правоохоронці показали в’язницю у звільненій Балаклії
14 вересня 2022 – 09:05
У деокупованій Балаклії на Харківщині у відділку поліції окупанти організували штаб, а у підвалі та в будівлі навпроти – «в’язницю» та катівню для місцевих жителів. Про це повідомив начальник слідчого управління Нацполіції Харківщини Сергій Болвінов. «Вони шукали через місцевих колаборантів тих, хто служив або мав родичів…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.