Любителів паркуватись на газонах у Луцьку оштрафували муніципали
28 лютого 2025 – 12:34
Чи не щодня на телефон гарячої лінії «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти надходять скарги мешканців міста на «автохамів», які знищують газони та зелені зони міста. Про це повідомляє Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради, - інформує ВолиньUA. Чергові звернення, які стосувались стоянки…