Кропивницький оголосив день жалоби за загиблими у Києві
14 травня, 22:32
У Кропивницькому 15 травня оголосили днем жалоби за людьми, які загинули під час російської атаки на Київ у ніч проти 14 травня. У місті приспустять прапори та вшанують пам’ять жертв масованого удару. Про це Кропивницька міська рада повідомляє у Фейсбуці.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.