Криворіжців запрошують відвідати оранжерею у ботанічному саду
13 жовтня 2022 – 16:02
У криворізькому ботанічному саду повідомили, що оранжерея буде приймати відвідувачів 14, 15 та 16 жовтня. Територія оранжереї відчинена для відвідувань щоденноДокладніше
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.