Кривий Ріг: російський дрон влучив у багатоповерхівку, спалахнула пожежа
26 січня, 20:22
Увечері 26 січня окупанти влучили дроном у багатоповерхівку у Кривому Розі. Розпочато аварійно-рятувальну операцію. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на голову Ради оборони міста Олександра Вілкула та очільника Дніпропетровська ОДА Олександра Ганжу . «Влучили «шахедом» у багатоповерхівку у Тернівському районі.…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.