Криголам «Ноосфера» починає новий антарктичний сезон
25 грудня 2022 – 19:13
Український криголам «Ноосфера» розпочинає свій другий антарктичний сезон під синьо-жовтим прапором. Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр, передає Укрінформ. Як зазначається, 24 грудня флагман українського науково-дослідного флоту вирушив із Кейптауна (Південно-Африканська Республіка) в Антарктику.…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.