На чемпіонаті України серед ДЮСШ та спортивних клубів вихованець Кремінської ДЮСШ Іван Субботін посів перше місце.
Про це повідомляє Кремінська МВА.
У змаганнях з кікбоксингу «WAKO» у розділі «фул-контакт» (вагова категорія до 57 кг) Іван здолав двох суперників із Сум та виборов золоту медаль.
Спортивний шлях Іван розпочав…