Крейсер "Москва" виходить з бухти Севастополя в останню путь. ВІДЕО
22 квітня 2024 – 01:43
В Мережі показали останній вихід російського ракетного крейсера “Москва” з бухти Севастополя у бік острова Зміїний. Кадри дотовані 10 квітня 2022 року. Відповідне відео на своїй сторінці в соцмережі оприлюднив журналіст Юрій Бутусов, інформує UAINFO.org . Як зазначається, російські загарбники на другу річницю знищення крейсера…