Крадіжка надр на 750 мільйонів: на Черкащині викрили масштабний незаконний видобуток піску з Дніпра
20 квітня, 16:18
На Черкащині правоохоронці повідомили про підозру групі осіб, які налагодили промисловий видобуток піску з дна Дніпра без жодних дозвільних документів. За оцінками експертів, діяльність «чорних копачів» завдала державі збитків на колосальну суму — майже 750 мільйонів гривень. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Офіс…