Коваль зібрав директорів шкіл Рівненщини на нараду щодо булінгу
24 січня 2025 – 19:50
Як зазначається, у зустрічі взяли участь керівники усіх шкіл, коледжів, підрозділів освіти, а також правоохоронці.
Голова Рівненської ОДА Олександр Коваль зібрав директорів шкіл на нараду щодо булінгу. Про це повідомляють у пресслужбі ОДА. Як зазначається, у зустрічі взяли участь керівники усіх шкіл, коледжів, підрозділів освіти, а також правоохоронці. Загалом - майже 700 учасників. «Приводом стали випадки жорсткого поводження в…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.