"Вітаємо Наталію Валеріївну на новій посаді, бажаємо дієво та мудро керувати закладом, вносити лише позитивні зміни та тримати освітній процес на високому рівні!", - зазначають у міськраді.
У ліцеї № 5 Костопільської міської ради призначено нову директорку. Нею стала Ващук Наталія Валеріївна. Останні десять років вона пропрацювала в цьому закладі вчителем. А нині досвідчена й амбітна освітянка буде очолювати ліцей. Як зазначає Наталія Валеріївна, на цю посаду вона переходить впевнено, адже має багато ідей щодо…