Конотоп отримує генератори від європейських партнерів
9 грудня 2022 – 11:46
“Наше місто почало отримувати електрогенератори від наших Європейських партнерів. Вчора отримали перших два (65 і 20 кіловат). Сьогодні починаємо процес їхнього встановлення. В першу чергу вони будуть інстальовані на об’єктах критичної інфраструктури (Теплогарант і Водоканал). З понеділка прибуде чергова партія (від 5 до 80…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.