Традиційно розпочав понеділок з наради з комунальними службами міста. Трест зеленого господарства продовжує працювати у штатному режимі, а саме проводить косіння трави, обрізку аварійних дерев, обрізку кущів. Тролейбуси Рівнеелектроавтотранс пройшли…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.