Працівники Тресту зеленого господарства і далі працюють в посиленому режимі, аби пересуватися містом Рівне було безпечно та комфортно.
У Рівному працівники Тресту зеленого господарства прибирають від снігу доріжки та сходинки. Про це повідомив в. о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян. - Негода не відступає. Працівники Тресту зеленого господарства і далі працюють в посиленому режимі, аби пересуватися містом Рівне було безпечно та комфортно. Так, вже від…