Командувач ВМС попросив у Львова 20 млн на вітрила. Після скандалу гроші пообіцяли направити на безпілотники
17 червня 2024 – 23:48
Влада Львова направила 20 млн грн на судно для ЗСУ, не призначене для військових дій, на запит командувача ВМС ЗСУ Олексія Неїжпапи. Про це повідомляється в розслідуванні Lviv.Media. 14 грудня 2023 року на сесійному засіданні Львівської міської ради міський голова Андрій Садовий запропонував виділити 20 мільйонів гривень для ВМС ЗСУ з…