Командир військової частини організував мільйонну схему на дронах
15 січня, 11:00
Командир однієї з військових частин на Донеччині організував незаконну схему, через яку держава втратила понад 47 млн гривень. Про це повідомило ДБР у четвер, 15 січня. Вказано, що командир злучив до схеми трьох підлеглих військовослужбовців та цивільного - власника фірм, через які переводили гроші в готівку. Саме ці…