Команда з Черкас потрапила до фіналу “Ігор ветеранів” з волейболу сидячи
6 травня 2025 – 19:02
Як йдеться в дописі, у змаганнях з волейболу сидячи черкащани спочатку здолали команду з Рівного із рахунком 2:0, далі перемогли Тернопіль 2:1, а у фіналі відбіркового етапу пройшли збірну із Київщини – 2:1.
Команда ветеранів з Черкас МСК “Дніпро” здобула перемогу у відбірковому етапі “Ігор ветеранів”. Тепер вони гратимуть в столиці у фінальній стадії турніру. Про це повідомили в Черкаській ОВА. Як йдеться в дописі, у змаганнях з волейболу сидячи черкащани спочатку здолали команду з Рівного із рахунком 2:0, далі перемогли…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.