Колони техніки окупантів тепер оминають Маріуполь, рухаючись у бік Донецька. Про це 19 січня повідомив у Telegram радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. "Зі входу з Ростовської області відразу рухаються на Донецьк старою трасою Донецьк-Новоазовськ", - уточнив він. Крім того, з Маріуполя до одного з приморських селищ перенесено…