Колишньому топпосадовцю ДФС оголосили нову підозру
19 вересня 2025 – 17:31
Київська міська прокуратура звинувачує його у зловживанні службовим становищем із збитками для бюджету у 108 млн грн.
Колишньому високопосадовцю ДФС у Києві повідомлено про підозру у зловживанні. Київська міська прокуратура звинувачує його у зловживанні службовим становищем із збитками для бюджету у 108 млн грн. Причиною стало невчасне повернення ПДВ підприємству. Підозрюваний дав вказівку не виконати відшкодування, мотивуючи це потребою…