Колишню першу леді Південної Кореї засудили до семи років ув’язнення
сьогодні, 12:39
Суд у Сеулі засудив колишню першу леді Південної Кореї Кім Кон Хі до семи років позбавлення волі за отримання дорогих подарунків в обмін на сприяння у кадрових призначеннях.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.