Колишній очільник Рівненщини став міністром агрополітики
5 вересня 2024 – 17:10
Колишній голова Рівненської ОДА Віталій Коваль очолив міністерство агрополітики та продовольства. За це проголосував 251 народний депутат, повідомив нардеп Ярослав Железняк. Нагадаємо, перед цим Рада звільнила Коваля з посади голови Фонду держмайна, яку він займав з листопада 2023 року.