Колишній очільник діагностичного Роман Шустик тепер керуватиме медакадемією
30 вересня 2025 – 15:13
Роман Шустик, який 10 років керував Рівненським обласним клінічним лікувально-діагностичним центром ім. В. Поліщука, з 1 жовтня працюватиме ректором Рівненської медичної академії. Сьогодні, 30 вересня, його представили колективу. Бачимо потребу у знаннях, вміннях та досвіді Романа Петровича саме в медакадемії. Розвиток нашого…