Колишній начальник ГУНП Харківщини Тимошко очолив чернігівську поліцію
27 травня, 15:18
Колишній начальник ГУНП у Харківській області Володимир Тимошко 27 травня очолив поліцію Чернігівщини. Про це повідомили у національній поліції. З 2022 по 2024 рік Тимошко очолював поліцію Харківщини. Про своє звільнення поліцейський повідомив у своїх соцмережах 9 листопада 2024 року. Раніше, увечері 7 листопада, в соцмережах…