Колишні гравці клубів з Кіровоградщини залишили Львів
9 грудня 2022 – 18:43
«Львів» оголосив про припинення співпраці з чотирма футболістами команди. Клуб залишили півзахисники Андрій Якимів, Павло Полегенько, Михайло Шишка, а також нападник Богдан Мишенко. Контракти з...
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.