Дніпро завершує підготовку до прийдешнього опалювального сезону. Його планують розпочати у перших числах листопада. Нині всі українські міста зацікавлені в тому, аби подання тепла стартувало якомога пізніше. Читати новину на сайті "Вісті Придніпров'я"