Колективу одеської "екстренки" представили тимчасового керівника
10 вересня 2024 – 17:40
Колективу одеської "екстренки" представили тимчасового керівника 10 вересня колективу Центру екстреної медичної допомоги Одеської області представили нового в.о. гендиректора Едуарда Кіку. Він має значний досвід роботи в медицині та пройшов шлях від фельдшера до керівника підстанції.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.