КМДА повідомила, як працюватимуть столичні школи взимку
24 вересня 2022 – 17:16
«Прекрасно розумію, що всіх батьків – особливо тих, хто пережив холодний екстрим у школах у 90-ті роки минулого століття – цікавить, що з опаленням в школах та дитсадках.
У Києві до зимового сезону готові 99% садків та шкіл. Температура в класах шкіл очікується в межах 17-20 градусів тепла. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, передає «Вечірній Київ». Мондриївський зазначив, що найкраще до опалювального сезону у закладах освіти підготувались Оболонський, Святошинський,…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.