Кличко заявив про виїзд з Києва 600 тисяч людей у січні
21 січня, 11:19
«Цього місяця 600 000 людей вже покинули столицю, де проживає понад 3 мільйони мешканців, повідомив Кличко», — сказано в публікації.
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що у січні зі столиці виїхали 600 тисяч осіб. Про це він сказав у коментарі британській газеті The Times. «Цього місяця 600 000 людей вже покинули столицю, де проживає понад 3 мільйони мешканців, повідомив Кличко», — сказано в публікації. У пресслужбі мера пояснили, що мається на увазі, що за…