Китай вивів на орбіту новий телекомунікаційний супутник
13 січня 2023 – 15:01
Китайський телекомунікаційний супутник APSTAR-6E у п’ятницю був успішно запущений із космодрому Січан у провінції Сичуань на південному заході Китаю. Про це повідомляє Сіньхуа. Запуск супутника було здійснено о 2:10 за пекінським часом за допомогою ракети-носія «Чанчжен-2В» (Long March-2C). Космічний апарат успішно вийшов на задану…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.