Кількість загиблих через обстріл Києва 1 січня зросла. Наразі відомо вже про двох жертв. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram голови Київської міської військової адміністрації (КМВА) Тимура Ткаченка. За його словами, від самого ранку триває ліквідація наслідків удару по столиці. «На жаль, вже маємо двох загиблих.…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.