Значна частина окупованого Криму ввечері четверга, 18 січня, залишилась без електроенергії. Знеструмлено більшість великих міст півострова, пишуть місцеві Telegram-канали. Повідомляється, що світла немає в Севастополі, Феодосії, Саках, Джанкої та Керчі. Окупаційна влада Криму повідомляє, що причина знеструмлення - аварійна:…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.