«Київстар» почав відключати 3G: що зміниться для абонентів
25 травня, 09:01
Мобільний оператор «Київстар» оголосив про новий етап модернізації мережі, який передбачає поступове відключення технології 3G у низці регіонів України. Компанія переводить абонентів на сучасніший стандарт 4G/LTE. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на повідомлення оператора . У компанії зазначили, що зміни почнуть…