Російські загарбники 23 листопада вкотре вдарили по об'єктах української енергосистеми, внаслідок чого у багатьох містах зникло світло. Однак це не завадило київським лікарям продовжити рятувати пацієнтів. Читати новину на сайті "24 канал"