Київське метро повністю відмовилося від кас: як працює підземка у найбільших містах
30 квітня, 20:00
Київський метрополітен 28 квітня остаточно перейшов у «цифровий режим», припинивши роботу кас на останніх трьох станціях – «Вокзальна», «Почайна» та «Видубичі». Перша доба роботи без касирів на цих ключових вузлах викликала жваве обговорення серед пасажирів у соцмережах. «Главком» поцікавився, чи зберігаються каси з…