Київська влада вирішила прибрати з міста автівки, постраждалі від ворожих обстрілів
15 січня 2025 – 20:59
З вулиць Києва завтра, 16 січня, почнуть прибирати автівки, які були знищені або пошкоджені внаслідок російських дронових чи ракетних ударів. Про це повідомив очільник Київської обласної військової адміністрації Тимур Ткаченко. «На сьогодні у Києві зафіксовано понад тисячу покинутих автівок. Більшість із них стали символом…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.