Київська підприємниця «збагатилась» на майже 3 млн грн під час ремонту Хмельницької АЕС — прокуратура
22 травня 2024 – 19:11
Директорка київського товариства заволоділа майже 3 млн грн на реконструкції Хмельницької атомної електростанції. Правоохоронці повідомили їй про підозру. Про це повідомляє Хмельницька обласна прокуратура в середу, 22 травня.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.