Київ виплатить чорнобильцям понад 53 млн грн матеріальної допомоги
14 квітня, 17:33
До 40-х роковин Чорнобильської катастрофи київська влада надасть одноразову адресну соціальну виплату постраждалим киянам та переселенцям, які фактично проживають у столиці.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.