Київ стане наступним містом для пілотного запуску 5G
2 квітня, 12:52
Так, Мінцифри домовилося з операторами про дедлайн повного вимкнення 3G в Україні – 1 січня 2031 року."Ми заклали такий тривалий перехідний період спеціально, щоб для вас ця відмова пройшла абсолютно непомітно.
Про це в інтервʼю РБК-Україна розповів заступник міністра цифрової трансформації з розвитку цифрової інфраструктури Станіслав Прибитько. Він зазначив, що за результатами попередніх тестувань 5G у реальних умовах інтернетом користувалися понад пів мільйона українців. Прибитько підкреслив: незважаючи на різкий стрибок…