Київ повернув понад 4 млн грн за незаконне використання землі через суд
7 квітня 2025 – 14:15
Київська міська рада повернула ще понад 4,2 млн грн за недобросовісне користування земельними ділянками. Про це повідомляє « Главком » із посиланням на Київську міську раду . Як стало відомо, Господарський суд міста Києва ухвалив низку рішень на користь столичної громади: Товариство з обмеженою відповідальністю «Країна» за…