Київ підсилює транспортну мережу: на маршрути виходять 20 нових автобусів
21 січня, 15:55
Автопарк комунального підприємства «Київпастранс» поповнився третьою партією нових автобусів марки Anadolu Isuzu. 20 одиниць сучасного транспорту вже пройшли всі необхідні процедури оформлення та розподілені між автопарками столиці для виходу на маршрути. Про це повідомляє « Главком » із посиланням на пресслужбу підприємства.…