Якби цим займались ще у 2022 році, то можна було для Києва збудувати додаткові потужності у 400-500 МВт. Зокрема, газопоршневих й когенераційних установок. Все це…
Останні новини Києва за сьогодні
Київ мав би додаткову потужність у 400-500 МВт, якби ще у 2022 році розпочали розбудову децентралізованої генерації, - експерт…
29 грудня 2025 – 20:37